Ta spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje in analize obiska tega spletnega mesta. Več ...
Dovoli Zavrni
si | en
| PUM | Natura 2000 | Sklad dela | Podjetno Zasavje |
Podvine 36
1410 Zagorje ob Savi
Slovenija
tel.: + 386 (0)3 56 60 500
fax.: + 386 (0)3 56 60 510
Išči
ANKETA
V obdobju 2014-2020 Zasavje potrebuje predvsem vlaganja v
gospodarstvo
ljudi in znanje
prostor in okolje
POVEZAVE

RCR employees

Director

Sergej Garantini
phone: + 386 (0)3 56 60 500
e-mail: sergej.garantini@rcr-zasavje.si




Secretary

Angela Omahne
phone: + 386 (0)3 56 60 500
e-mail: info@rcr-zasavje.si




Finances and accountancy 

Marjanca Sedeljšak
phone: + 386 (0)3 56 60 507
e-mail: marjanca.sedeljsak@rcr-zasavje.si


Manja Grčar
phone: + 386 (0)3 56 60 502
e-mail: manja.grcar@rcr-zasavje.si


 

Business consultancy

Jasmina Skrinjar Ključevšek
phone: + 386 (0)3 56 60 505
e-mail: jasmina.skrinjar@rcr-zasavje.si


Branka Jurman
phone: + 386 (0)3 56 60 506
e-mail: branka.jurman@rcr-zasavje.si


Metod Garantini
phone: + 386 (0)3 56 60 529
e-mail: metod.garantini@rcr-zasavje.si


Jernej Lipar
phone: + 386 (0)3 56 60 566
e-mail: jernej.lipar@rcr-zasavje.si

Aleš Zaletel
phone: + 386 (0)3 56 60 520
e-mail: ales.zaletel@rcr-zasavje.si



Business incubator 

Staša Baloh Plahutnik
phone: + 386 (0)3 56 60 524
e-mail: stasa.baloh-plahutnik@rcr-zasavje.si

 

Human resources

Barbara Kaluža
phone: + 386 (0)3 56 60 512
e-mail: barbara.kaluza@rcr-zasavje.si

 

Ida Smajlagić
phone: + 386 (0)3 56 60 509
e-mail: ida.smajlagic@rcr-zasavje.si

 

Anja Lenart
phone: + 386 (0)3 56 60 534
e-mail: anja.lenart@rcr-zasavje.si

 

 

International cooperation 

Nataša Jerman Rajh
phone: + 386 (0)3 56 60 511
e-mail: natasa.jerman@rcr-zasavje.si


Dejan Zupanc
phone: + 386 (0)3 56 60 535
e-mail: dejan.zupanc@rcr-zasavje.si



 


 

Copyright © 2009 Regionalni center za razvoj d.o.o., vse pravice pridržane
Vsa vsebina je avtorsko zaščitena in se je ne sme distribuirati brez predhodnega dovoljenja.

Izdelava Spletni studio Inframe